Sākuma lapa

Pastāvīgajiem klientiem
ATLAIDE 10% ugunsdzēsības
aparātu iegādei


Fotokursi tieši Tev!

Par mums

Galvenā lapa » Par mums

 

 

SIA „VILEVI" ir uzņēmums, ko LR Labklājības Ministrija ir atzinusi par kompetentu institūciju darba aizsardzības jomā, kā arī ir ieguvis ISO 9001:2008 sertifikātu, kas apliecina, ka uzņēmuma vadības sistēma ir atbilstoša kvalitātes vadības sistēmas standartam.

 

SIA „VILEVI" ir liela pieredze darba aizsardzības pakalpojumu sniegšanas jomā. Mūsu pakalpojumus ir izmantojuši gan lielas kompānijas, gan mazi un vidēji uzņēmumi dažādās darbības sfērās.

 

SIA "Vilevi" ir viens no nedaudzajiem uzņēmjumiem Latvijā, kuru kvalitātes vadības sistēma ir sertificēta atbilstoši ISO 9001 standarta prasībām, un novērtēts, ka ugunsdzēsības aparātu uzpilde un apkope tiek veikta, atbilstoši LVS 402:2014 “Ugunsdzēsības aparātu apkopes punkti. Vispārējās prasības” prasībām.

 

Jau no dibināšanas par vienu no savām galvenajām prioritātēm esam izvirzījuši klientu apmierinātību ar SIA „VILEVI" sniegtajiem pakalpojumiem. Klienti ir SIA „VILEVI" lielākā vērtība!

 

SIA „VILEVI" strādā pieredzējuši, sertificēti speciālisti ar ilgu darba pieredzi darba aizsardzības un ugunsdrošības jomā. Mēs nodrošinām mūsu klientiem kvalitatīvu dokumentācijas sagatavošanu un izpildi, kas atvieglo uzņēmumu darbu un tiek izpildītas prasības atbilstoši Darba aizsardzības likumam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vilevi SIA

Mūsu darbs - Jūsu drošībai!

Graudu iela 58, Rīga, LV-1058

Tālrunis: 29909538, Fakss: 67629926
E-pasts: info@vilevi.lv